Fri September 21, 2018   |   جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
مسعود دهباني صابر
مدير منطقه 4 شهرداري همدان
فرایندهای جاری شهرداری
     مناقصه و مزایده
واگذاری دو قطعه زمین ملکی شهرداری همدان
واگذاری پروژه های عمرانی در سطح منطقه چهار
واگذاري يک قطعه زمين ملکي شهرداري همدان
کرايه ماشين آلات برف روبي سال 1395
کرايه ماشين آلات برف روبي
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩۶/٠٧/٠١ تعداد بازدیـد : ٣۴۵   بازگشت
 
 
 


زنگ مهر


بهسازي فضاهاي سبز آموزشي پرورشي به ويژه در مناطق کم توان در شهرداري منطقه چهار

 

 

روابط عمومي شهرداري منطقه چهار :

مطابق رسم چند ساله اخير شهرداري منطقه چهار اقدام به بهسازي فضاهاي سبز آموزشي پرورشي به ويژه در مناطق کم توان نموده است . سال گذشته مدرسه دبستان دخترانه فاطمه الزهرا واقع در کوي مطهري علاوه بر رسيدگي کلي مدارس سطح منطقه بطور ويژه مورد توجه قرار گرفته و بهبود فضاي داخلي حياط مدرسه و نيز احداث فضاي سبز نواري در فضاي بيروني مجاور مدرسه به انجام رسيد . امسال نيز مدرسه حر واقع در کوي وليعصر براي انجام مراسم يک مهر کانديد شد. اجراي علائم ترافيکي نظير رسم خطوط عابر پياده ، تابلو راهنما به جهت تردد دانش آموزان لکه گيري آسفالت ، ترميم جداول و باغچه هاي اطراف مدارس ، کاشت درخت و درختچه ، رنگ آميزي و اجراي ديوار نوشته پاکسازي محيط اطراف مدارس ، شستشوي مسير هاي منتهي به مدارس و امحاء پوستر و ديوار نوشته هاي محيط اطراف مدارس و اهداي گل به دانش آموزان، اهداي کتاب شعر ، کتاب داستان،کتاب آموزشي شهروند،اهداي جوايز به دانش آموزان تلاش گر سال گذشته توسط روابط عمومي شهرداري منطقه چهار از جمله اقدامات انجام شده در سطح مدارس منطقه چهار شهرداري همدان مي باشد.

در اين مراسم که باحضور جناب آقاي کاووسي و فتحي از سوي شوراي اسلامي شهر همدان جناب آقاي دهباني  مدير محترم منطقه چهار ،معاون منطقه جناب آقاي احمدي محرز ،مسئول روابط عمومي سرکار خانم وصال طلب، مسئول امورشهر جناب آقاي موسوي،مسئول واحد فضاي سبز جناب آقاي طلوعي، مسئول واحد فني جناب اقاي نوروزي ونواحي سه گانه که در بازسازي مدرسه خدمت کردند و مسئولين مدرسه حر برگزارشد، دهباني صابر ضمن تسليت به مناسبت فرارسيدن ايام محرم ، آغاز سال تحصيلي و شروع سفر در مسير دانستن و فهميدن را به دانش آموزان تبريک گفت و از ايشان خواست تا با شناخت بيشتر امام سوم شيعيان ضمن تلاش براي صعود به قله هاي دانش سيره و منش اين امام بزرگوار را سرلوحه رفتار خود قرار دهند . وي با اشاره به اينکه مدرسه عاشورا سرشار از آموزه هاي تربيتي است و سخن اندکي از آن به ميان آمده است ، از فعال آموزشي خواسته تا بيشتر دراين حوزه سعي کنند ، وي بيان کرد عزت کليد شخصيت امام حسين است و در تربيت نسل آينده عزت ملي ، ديني و علمي مي بايست نهادينه شود.

دهباني صابر در ادامه ضمن تشکر از زحمات بي شائبه معلمان در امر تعليم و تربيت با اشاره به هفته دفاع مقدس از ايشان خواست تا با تلاش مجدانه خود همچون گذشته در امر تعليم و تربيت فرزندان ايران در سنگر علم و دانش ، آينده سازان متدين ، قدرتمند و عليم تحويل جامعه دهند . وي خاطر نشان کرد آموزش در کنار پرورش روح و جسم اين عزيزان و با رنگ اسلامي ايراني ميبايد سرلوحه فعاليت هاي مدارس ما باشد.

فتحي عضو شوراي اسلامي شهر همدان ، ايجاد شور ورزشي در دانش آموزان، اهميت سلامت جسمي و روحي ايشان را خاطر نشان کرد.

کاووسي ديکر عضو محترم شوراي اسلامي شهر همدان با اشاره به جايگاه علم و دانش در مذهب شيعه از دانش اموزان خواست تا با تلاش و کوشش آينده سازان خوبي براي جامعه اسلامي مان باشند.

در اختتام مراسم به منظور تشويق و فرهنگ سازي در اذهان کودکان امروز که آينده سازان فرداي شهر همدان هستند روابط عمومي منطقه چهار اقدام به بر گزاري مسابقات با مفهوم قوانين شهروندي ويژه کودکان نمود .

 

 


 

 

 

 

 

 
     
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2018  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۵ کاربران آنلاین :
۱۳۵,۷۰۹ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت خدمات شهری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شهرداری منطقه یک
شهرداری منطقه دو
شهرداری منطقه سه
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
خدمات و سرویس ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان