Mon January 18, 2021   |   دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
مجيد يوسفي نويد
سرپرست منطقه 4 شهرداري همدان
فرایندهای جاری شهرداری
     مناقصه و مزایده
فروش یک قطعه زمین مسکونی ورودی شهرک فرهنگیان
فروش 2 قطعه زمين مسکوني ورودي شهرک فرهنگيان
فروش 3 قطعه زمین مسکونی شهرک فرهنگیان
فروش 11 قطعه زمین ملکی شهرداری همدان
فروش 3 قطعه زمین ملکی شهرداری همدان
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠٧/١٢ تعداد بازدیـد : ٢٠   بازگشت
 
 
 


حاجی‌بابایی نماینده مردم همدان در بازدید از پروژه‌های شهرک فرهنگیان گفت:


ضرورت ادامه خدمت‌رسانی در شهرک فرهنگیان تا رسیدن به وضعیت قابل قبول

 

 
کاووسی‌امید: فکر و اندیشه‌های بلند شهرداری منطقه چهار در برنامه‌های بلندمدت ستودنی‌ است
یوسفی‌نوید: با اتمام پروژه‌ها در شهرک فرهنگیان شهروندان طعم خوش خدمت را خواهند چشید
روز شنبه، حاجی‌بابایی نماینده مردم همدان در مجلس، نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان و مدیرمنطقه چهار شهرداری همدان از روند اجرای پروژه‌های عمرانی شهرک فرهنگیان بازدید کردند.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از پرو‌ژه‌های مختلف شهرداری در شهرک فرهنگیان گفت: خدمت‌رسانی روزانه شهرداری همدان به شهر و شهروندان، جای بسی تقدیر دارد و نیاز است که همین روند که مدتی است در شهرک فرهنگیان آغاز شده ادامه پیدا کند تا بعد از چند سال وضعیت این شهرک به وضعیتی قابل قبول برسد.
حمیدرضا حاجی‌بابایی به مشکلات رودخانه‌ها در شهرک فرهنگیان که منشا بوی نامطبوع است اشاره کرد و گفت: این وضعیت در شان شهروندان این منطقه نیست و امید است به همت شهرداری این پروژه هرچه زودتر به اتمام برسد و همه دستگاه‌های متولی در حل این مشکل قدم مثبت بردارند.
وی همچنین به اجرای پروژه‌های بسیار خوب و اثرگذار در شهرک فرهنگیان اشاره کرد و گفت: این پروژه‌ها باعث تسهیل در عبور و مرور و رفع معضلات ترافیکی می‌شود که با اتمام و بهره‌برداری از آن‌ها تاثیر و فوایدشان برای شهروندان ملموس خواهد شد.
نماینده مردم همدان در مجلس ضمن تقدیر از آسفالت و بهسازی معابر در این شهرک گفت: لازم است شورای اسلامی شهر همدان در سال آینده بودجه مضاعفی برای این منطقه درنظر بگیرد تا شهرداری بتواند با توان بیشتری این مسیر خدمت‌رسانی را ادامه دهد.
وی همچنین با اشاره به اهمیت پرداخت به موقع عوارض شهرسازی و نوسازی گفت: عوارض پرداختی مردم به شهرداری ازجمله مواردی است که منافع آن به‌طور مستقیم به خودشان برمی‌گردد و لازم است تمهیداتی درنظر گرفته شود که تعادل بودجه در مناطق پردرآمد و کم‌درآمد برقرار شده و نتیجه آن توجه بیشتر به مناطق محروم شود.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان نیز در این بازدید ضمن اشاره به اینکه ساکنان شهرک فرهنگیان اغلب از نخبگان و فرهنگیان هستند گفت: معابر پیاده‌رو و سواره‌رو در شهرک فرهنگیان با فرسودگی مواجه بود که در سال 1399، بودجه این منطقه با نگاهی ویژه تصویب شد.
اکبر کاووسی‌امید با اشاره به اینکه تاکنون در اجرای آسفالت برخی معابر، جالیز‌ پیاده‌رو و نیز اصلاح میدان معلم، اقدامات خوبی از سوی شهرداری منطقه چهار انجام شده است تاکید کرد: امید است تا انتهای سال، مابقی پروژه‌های این شهرک از قبیل احداث پروژه 45 متری دسترسی بلوار آیت‌الله نجفی به شهرک فرهنگیان و پوشاندن رودخانه‌ها به اتمام برسد.
وی با اشاره به اینکه پروژه‌های عمرانی زمان‌بر است گفت: باتوجه به مشکلات اقتصادی و رکودی که در جامعه وجود دارد، شهرداری همدان با قوت به اجرای پروژه‌های مختلف در شهر مشغول است و لازم است شهروندان باهمدلی و صبوری بیشتر شهرداری را در عمران و آبادانی شهر همدان یاری دهند.
کاووسی‌امید ضمن اشاره به اینکه خصلت بارز شهرداری منطقه چهار این است که صاحب برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلند مدت است، گفت: برنامه پیشنهادی 5 ساله شهرداری منطقه چهار در فصل برنامه‌های میان‌مدت قابل تقدیر است.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان گفت: فکر و اندیشه‌های بلند شهرداری منطقه چهار در برنامه‌های بلندمدت بسیار ستودنی‌ است که نمونه بارز آن تملک پارک 60 هکتاری آمادای است که با اجرای آن رفاه و تفریح برای شهروندان گسترش خواهد یافت و تاثیرات مهم و اثرگذاری برجای خواهد گذاشت.
مدیر منطقه چهار شهرداری همدان نیز در ادامه این بازدید گفت: پروژه‌های خوب و متعددی در یکسال اخیر در شهرک فرهنگیان اجرا شده که در سال‌های گذشته بی‌نظیر بوده و امید است بعد از اتمام و بهره‌برداری، شهروندان طعم خوش خدمت را در این منطقه بچشند.
مجید یوسفی‌نوید با اشاره به اینکه محدودیت‌هایی در بودجه شهرداری منطقه چهار وجود دارد ابراز داشت: خوشبختانه مشکلات اقتصادی نتوانست جلوی خدمت‌رسانی شهرداری را بگیرد و توانستیم اقدامات خوبی را در راستای بهسازی و نوسازی معابر و نیز اجرای پروژه‌های متعدد در شهرک فرهنگیان انجام دهیم.
وی با اشاره به اینکه هنوز تا رسیدن به نتیجه مطلوب در شهرک فرهنگیان راه بسیاری در پیش است گفت: شهرداری منطقه چهار به مشکلات و نواقص در منطقه به خوبی واقف است ولی کمبود اعتبارات موجب شده تا پروژه‌ها با اولویت اجرا شوند.
مدیر منطقه چهار شهرداری همدان در ادامه به بوی نامطبوع رودخانه‌ها در این منطقه اشاره کرد و گفت: با توجه به خطرات احتمالی درخصوص سیلاب و بارش‌های شدید از پوشاندن رودخانه‌ها منع شدیم که نهایتا قرار شد با کمک و حمایت مالی از سوی دکتر حاجی‌بابایی نماینده محترم همدان به دال‌گذاری رودخانه‌ها اقدام شود که درصورت بروز خطر قابل جابجایی باشد.
یوسفی نوید در پایان با قدردانی از صبوری شهروندان در اجرای پروژه‌ها تاکید کرد: شهرداری منطقه چهار با تمام توان پروژه‌های عمرانی و خدماتی را در شهرک فرهنگیان ادامه خواهد داد تا شهروندان در این منطقه بتوانند از امکانات شهری بیشتری بهره ببرند.
 
 
     
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۵ کاربران آنلاین :
۲۴۷,۸۸۱ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت خدمات شهری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شهرداری منطقه یک
شهرداری منطقه دو
شهرداری منطقه سه
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
خدمات و سرویس ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان