Mon January 18, 2021   |   دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
مجيد يوسفي نويد
سرپرست منطقه 4 شهرداري همدان
فرایندهای جاری شهرداری
     مناقصه و مزایده
فروش یک قطعه زمین مسکونی ورودی شهرک فرهنگیان
فروش 2 قطعه زمين مسکوني ورودي شهرک فرهنگيان
فروش 3 قطعه زمین مسکونی شهرک فرهنگیان
فروش 11 قطعه زمین ملکی شهرداری همدان
فروش 3 قطعه زمین ملکی شهرداری همدان
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠٧/٢٢ تعداد بازدیـد : ٢۴   بازگشت
 
 
 


از اصلاح معابر تا پاکسازی رودخانه‌ها


اقدامات شهرداری منطقه چهار برای ورود به فصل بارش

 

 
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه چهار همدان، با بیان اینکه اقدامات گسترده‌ای درخصوص رفع نواقص و روان‌سازی آب‌های سطحی انجام شده است، گفت: شهرداری همدان آمادگی کامل در مواجهه با مشکلات ناشی از بارش‌ها را دارد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار همدان، احمد نوروزی گفت: با توجه به ورود به فصل پاییز و شروع بارندگی‌ها، شهرداری منطقه چهار همدان طبق سنوات گذشته اقداماتی را در دستور کار قرار داد تا شهروندان روزهای پیش‌رو را با کمترین خسارت و مشکل بگذرانند.
وی با بیان اینکه در سال گذشته 6 نقطه حادثه خیز در سطح منطقه چهار شناسایی شده بود، گفت: امسال به منظور روان‌سازی آب‌های سطحی و عدم بروز خسارت به سازه‌های شهری، 3 نقطه عیب‌یابی و اصلاح و 3 نقطه دیگر هم در روزهای آینده رفع نقص خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه بیشتر مشکل آب‌گرفتگی در این نقاط مربوط به زیر پل‌ها می‌شود، ابراز کرد: خدمات شهری شهرداری منطقه چهار با حدود 200 نیروی آماده و تجهیزات و ماشین‌آلات متعدد آماده مواجهه با هرگونه مشکل احتمالی خواهد بود.
نوروزی با تاکید بر اینکه کارشناسان معاونت خدمات شهری در روزهای گذشته تمامی معابر سطح منطقه را زیرنظر داشته و به طور منظم بازرسی کرده‌اند، خاطر نشان کرد: تمامی رودخانه‌ها به صورت کامل پاکسازی و لایروبی و زباله‌ها و موانع موجود در آن‌ها به طور کامل برداشته شده است.
وی همچنین به اصلاح دریچه‌های خروجی آب‌های سطحی اشاره کرد و افزود: برخی دریچه‌ها معیوب و شکسته شده بود که با تعویض آنها و شستشو و پاکسازی برخی دیگر، و همچنین اصلاح و ترمیم جداول و جوی‌ها، نگرانی‌ها درخصوص خروج آب‌های سطحی برطرف شد.
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه چهار، ضمن اشاره به نگاه مثبت دکتر یوسفی‌نوید نسبت به ساماندهی‌ رودخانه‌های سطح منطقه چهار گفت: در سال جاری حدود 2 کیلومتر از رودخانه‌ها در کوی فرهنگیان، کوی صادقیه، حیدره و جنب باغ ایرانی دیوارچینی شد که این اقدام علاوه بر هدایت حجم وسیعی از نزولات، از بروز سیلاب و خسارت به منازل شهروندان نیز جلوگیری خواهد کرد.
احمد نوروزی همچنین از شهروندان خواست که با نزدیک شدن به فصل بارش و بروز مشکلات احتمالی، موارد را با شماره 137 درمیان بگذارند تا کارشناسان شهرداری در اسرع وقت پیگیر حل مشکلات آنها باشند.
 
     
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٣ کاربران آنلاین :
۲۴۷,۸۷۹ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت خدمات شهری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شهرداری منطقه یک
شهرداری منطقه دو
شهرداری منطقه سه
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
خدمات و سرویس ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان