Sun April 18, 2021   |   یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
مجيد شاکري کرم
سرپرست شهرداري منطقه 4 همدان
فرایندهای جاری شهرداری
     مناقصه و مزایده
فروش دو قطعه زمین مسکونی
فروش 2 قطعه زمین مسکونی و تجاری
فروش یک قطعه زمین مسکونی ورودی شهرک فرهنگیان
فروش یک قطعه زمین مسکونی ورودی شهرک فرهنگیان
فروش 2 قطعه زمين مسکوني ورودي شهرک فرهنگيان
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/١٠/١٢ تعداد بازدیـد : ١٢٣   بازگشت
 
 
 


شهردار همدان در برنامه ملاقات عمومی با شهروندان:


شاخص اصلی تکریم ارباب رجوع در شهرداری، کیفیت خدمات رسانی است

 

 

شهردار همدان گفت: مهم‌ترین شاخص‌های رضایتمندی افراد و مراجعه‌کنندگان به مجموعه مدیریت شهری؛ سرعت، کیفیت خدمات‌ و برخورد مناسب با آنان است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری همدان؛ با توجه به نياز برقراری ارتباطي پويا و دوسويه بين شهروندان با مديريت شهری، برنامه ديدار مردمی شهردار همدان با شهروندان در روزهای تعطیل انجام می گيرد که در اين نشست صميمی شهروندان بدون واسطه به بيان مشكلات و مسائل خود با شهردار همدان می پردازند.

هدف از برگزاری جلسه ملاقات مردمی شهروندان با شهردار همدان، حل مشكلات و رفع دغدغه‌های شهروندان به منظور خدمت‌رسانی هر چه بيشتر و با کيفيت تر در حوزه‌های مختلف مديريت‌شهری است.

مهندس عباس صوفی در حاشیه این برنامه با اشاره به اهمیت و ضرورت برپایی جلسات ملاقات مردمی با مراجعه کنندگان شهرداری، گفت: طبق روال سال های گذشته و پیرو سنت پسندیده روزهای جمعه میزبان شهروندان، کسبه، صنعتگران و سایر اهالی جهت رسیدگی به مشکلات آنها در حوزه مدیریت شهری هستیم.

عباس صوفی افزود: تمامی مدیران و مسئولان حوزه های مختلف مدیریت شهری ملزم به پاسخگویی به مشکلات و مطالبات مراجعه کنندگان در ایام هفته هستند اما باتوجه به پیچیدگی برخی مشکلات و تمایل شهروندان جهت دیدار با شهردار، جلسه ملاقات مردمی با مردم برگزار می شود.

وی ادامه داد: فرصت دیدار چهره به چهره با شهروندان در راستای رسیدگی به مطالبات و مشکلات مردم در حوزه های شهری با هم اندیشی با روسای ادارات و واحدهای شهری در سایه قانون و در پروسه زمانی کوتاه‌تری انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: ناگفته نماند در این جلسات ملاقات مردمی نمی توانیم تمامی مشکلات مطرح شده را کاملا حل و فصل کنیم چراکه برخی ازموضوعات منع قانونی دارد و علی رغم درخواست شهروندان، مطابق خواسته آنها قابل رسیدگی نیست اما در این جلسه با استناد به قانون دلیل عدم رسیدگی به مطالبات آنها توضیح داده می شود و در فضایی صمیمی و مناسب مراجعه کننده آگاه سازی و اقناع می شود.

شهردار کلانشهر همدان در این خصوص گفت: بسیاری از شهروندان باوجود عدم رسیدن به خواسته موردنظرشان با اطلاع از فرایند اداری و قوانین و رفتار مناسب و احترام آمیزی که با آنها انجام شده است با رضایت کامل جلسه را ترک می کنند.

صوفی با اشاره به فراوانی موضوع مراجعه کنندگان گفت: باتوجه به توسعه شهر و افزایش ساخت و سازهای شهری، بیشترین مطالبه شهروندان در حوزه املاک است.

مجید یوسفی نوید مدیر منطقه چهار نیز در حاشیه این برنامه، بیان داشت: بررسی و پیگیری درخواست ها و مشکلات شهروندان یکی از الزامات مدیریت شهری است که این موضوع در برنامه ملاقات عمومی شهردار با شهروندان مورد توجه است و خوشبختانه تا حدود زیادی منجر به نتیجه شده است و رضایت شهروندان را به همراه داشته است.

با توجه به شیوع کرونا و وضعیت قرمز همدان در هفته های گذشته برنامه ملاقات عمومی شهردار همدان برگزار نمی‌شد که خوشبختانه با تغییر وضعیت شهر همدان این برنامه همچون سنوات گذشته و در روز جمعه مجددا از سر گرفته شد و بیش از 40 نفر از شهروندان مناطق سه و چهار با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به بیان درخواست ها و مشکلات خود پرداختند.

در برنامه ملاقات عمومی امروز مهندس صوفی شهردار همدان با شهروندان و مراجعه کنندگان که ۴ ساعت به طول انجامید؛ مدیران مناطق سه و چهار، رئیس اداره بازرسی، رئیس مرکز ١٣٧ شهرداری و سایر کارشناسان حوزه های مختلف مدیریت شهری نیز حضور داشتند.

 
     
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١ کاربران آنلاین :
۲۵۸,۸۴۹ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت خدمات شهری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شهرداری منطقه یک
شهرداری منطقه دو
شهرداری منطقه سه
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
خدمات و سرویس ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان