Tue June 15, 2021   |   سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
 
 
  تاریخ انتشار : ١۴٠٠/٠١/١٨ تعداد بازدیـد : ١٠۵   بازگشت
 
 
 


عباس صوفي شهردار همدان: تلاش جمعي و وفاق عمومي به نفع شهروندان


سرپرست جديد شهرداري منطقه چهار همدان معرفي شد

 

 
شهردار همدان در شوراي اداري شهرداري گفت: تلاش جمعي و وفاق عمومي در مجموعه مديريت شهري نتيجه مطلوب داد.
روز گذشته شوراي اداري شهرداري همدان با انتصابات جديد در شهرداري برگزار شد.
روز گذشته شهردار همدان در شوراي اداري شهرداري درباره سال گذشته بيان کرد: سال خوب و پرکاري بود و تحقق 120 درصدي بودجه را شاهد بوديم.
عباس صوفي با بيان اينکه هرچه تلاش کنيم اين شهر ظرفيت دارد، گفت: تلاش جمعي و وفاق عمومي در مجموعه مديريت شهري نتيجه مطلوب داد.
شهردار همدان بيان کرد: شهروندان انتظار دارند و ما بايد سعي کنيم پاسخ گوي مطالبات باشيم.
صوفي با تأکيد بر اينکه وظيفه ما کار و تلاش است، ادامه داد: به تخريب‌ها توجه نداريم ولي براي دلسوزي‌ها ارزش قائل هستيم.
وي با اشاره به افزايش 68 درصدي بودجه سال پيش رو گفت: اين افزايش نشان از خيز شهرداري براي انجام کارهاي بيشتر است.
شهردار همدان با يادآوري اينکه انگيزه‌مند کار کنيم، بيان کرد: بودجه شهرداري طي 4 سال گذشته 4 برابر شده و پيشرفت کرده است که تقريباً دو برابر ميانگين کشوري است.
صوفي پرهيز از رفتار جزيره‌اي در شهرداري و هم پوشاني واحدها، مناطق و معاونت‌ها و همچنين مديريت‌ها در شهرداري را مورد انتظار و عامل موفقيت مجموعه دانست و افزود: تلاش جمعي به نفع شهر و شهروندان است.
وي با يادآوري اينکه سال حساسي پيش رو داريم، گفت: کسي حق ندارد از منابع و اوقات شهرداري براي انتخابات استفاده کند. فضاي شهرداري براي خدمت به آحاد شهروندان است و نبايد رفتار انتخاباتي از کسي سر بزند.
صوفي در اين باره تصريح کرد: اميدواريم نتيجه انتخاب مردم در حوزه ملي انتخاب رئيس جمهور و در قسمت محلي انتخاب پارلمان شهري هرچه هست مايه پيشرفت نظام و توسعه همه‌جانبه شهر باشد.
* جابه‌جايي‌ها امري طبيعي و سخت‌ترين تصميمات است
شهردار همدان بيان کرد: جابه‌جايي‌ها امري طبيعي است و سخت‌ترين تصميمات، تصميم براي برکناري و جانشيني افراد است؛ چراکه مسؤوليت اقدامات و تصميمات آنها بر عهده شهردار است و اين مسأله مهمي است.
* حضرت‌زاده: افزايش 86 درصدي بودجه شهرداري نويد خدمت‌گزاري بيشتر
مرتضي حضرت‌زاده معاون برنامه‌ ريزي و توسعه سرمايه انساني شهردار همدان نيز در اين شورا افزايش 86 درصدي بودجه شهرداري در سال 1400 بالغ بر 1685 ميليارد تومان را نويد خدمت‌گزاري بيشتر دانست و نتيجه آن را تلاش مضاعف همکاران با انگيزه متعالي براي توفيق در خدمت‌رساني بيشتر اعلام کرد.
* علي ضمير: همه ارگان‌هاي شهرداري همراهي خوبي داشتند تا سرافراز باشيم
معاون سابق خدمات شهري شهردار همدان نيز بيان کرد: در حوزه‌هاي مختلف خدمات شهري اتفاقات مهمي رقم خورد و انواع گل و درخت در آستانه سال نو کاشته شد و نماد‌هاي نوروزي هم رنگ و بوي تازه‌ گرفت.
وحيد علي‌ضمير با اشاره به جانمايي مطلوب نمادهاي نوروزي گفت: رنگ‌آميزي و نگهداري مبلمان شهري نيز انجام شد و چهارشنبه آخر سال هم به خوبي و خوشي گذشت و حوادث کنترل شد.
علي ضمير به آماده‌سازي غرفه‌هاي متعدد براي ساماندهي بازار اشاره و بيان کرد: سازمان مديريت پسماند هم روزهاي پرکاري داشت و در اسفندماه طبق معمول افزايش زباله داشتيم.
وي افزود: همه ارگان‌هاي شهرداري همراهي خوبي داشتند تا سرافراز باشيم.
* ابرارخرم: با وجود سال سخت تعهد و شجاعت همکاران شهرداري موجب توفيق بود
معاون مالي و اقتصادي شهردار همدان نيز بيان کرد: سال سختي پشت سر گذاشته شد اما تعهد و شجاعت همکاران شهرداري موجب توفيق بود.
رضا ابرار خرم افزود: سال خوبي رقم خورد؛ به لطف خدا و درايت شهردار توانستيم منابع مالي را تقويت کنيم و موجب دلسردي همکاران نشود.
* فتحيان نسب: مجوز ساخت و ساز سال گذشته بي‌سابقه بود
معاون معماري و شهرسازي شهردار همدان نيز با تأکيد بر اينکه اقتصاد همدان متکي به ساخت و ساز است، افزود: سال گذشته 2 ميليون مترمربع پيش‌نويس مجوز صادر شده که در نوع خود رکورد بي‌سابقه‌اي است.
امير فتحيان‌نسب افزود: تمام توان خود را گذاشتيم تا هرکس استعداد و آمادگي ساخت بنا را دارد بتواند از خدمات شهرداري بهره‌مند شود.
در پايان شوراي اداري با تقدير از زحمات مديران قبلي وحيد علي‌ضمير به عنوان سرپرست معاونت فني و امور زيربنايي شهرداري، حسين مرداني به عنوان سرپرست معاونت خدمات شهري شهرداري، حجت‌الله کريمي‌جاويد سرپرست حراست شهرداري، مجيد شاکري سرپرست منطقه چهار شهرداري و محمدمهدي درگاهي سرپرست مديريت بازرسي شهرداري معرفي شدند.
همچنين سيد مصطفي رسولي شهردار سابق همدان به بازنشستگي نايل آمد.
 
     
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٢ کاربران آنلاین :
۲۶۵,۳۰۰ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت خدمات شهری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شهرداری منطقه یک
شهرداری منطقه دو
شهرداری منطقه سه
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
خدمات و سرویس ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان