Tue June 15, 2021   |   سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
 
 
  تاریخ انتشار : ١۴٠٠/٠١/٢۴ تعداد بازدیـد : ٧٩   بازگشت
 
 
 


مجید شاکری:


شهرداری منطقه چهار مصمم به اجرای پروژه‌های عمرانی طبق بودجه مصوب

 

 

سرپرست شهرداری منطقه چهار گفت: با توجه به آغاز فعالیت‌های عمرانی در شهر، مصمم به اجرای پروژه‌های عمرانی طبق بودجه مصوب هستیم.

مجید شاکری گفت: با ورود به سال جدید و شروع فصل کاری، برآورد پروژه‌های عمرانی در شهرداری منطقه چهار آغاز شده که طبق بودجه مصوب و جدول زمان‌بندی اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه برای سال 1400، حدود 70 پروژه عمرانی خرد و کلان در سطح منطقه چهار پیش‌بینی شده، گفت: در روزهای آتی پس از طی تشریفات قانونی و برگزاری کمیسیون معاملات  عملیات عمرانی پروژه‌ها  آغاز خواهد شد.

سرپرست شهرداری منطقه چهار همدان با قدردانی از حمایت‌های شهردار محترم گفت: قطعا اجرای پروژه‌های سال جاری، تاثیرات مثبت و مهمی بر زندگی شهروندان خواهد گذاشت و امید است گره‌گشای بخشی از مشکلات شهروندی باشد.

شاکری عنوان کرد: مهندسان و تلاشگران  و پرسنل خدوم شهرداری منطقه چهار، با عزمی راسخ آماده اجرای پروژه های عمرانی و ارایه خدمات به شهروندان می‌باشند و امید است همشهریان نیز در مدت انجام پروژه‌های عمرانی طبق سنوات گذشته با شهرداری همکاری لازم را داشته باشند.

وی همچنین باتوجه به شروع موج چهارم کووید 19 عنوان کرد: در این روزهای سخت کرونایی سعی کردیم تا حد امکان با شیفت‌بندی کارکنان در برخی قسمت‌ها، فضای اداری را خلوت‌ و ایمن نماییم تا هم شهروندان و هم کارکنان درگیر بیماری نشوند.

شاکری همچنین ابراز کرد: با توجه به نیازهای شهروندان، بخشی از امور اداری از طریق تارنمای این اداره به نشانی  http://hamedan.ir  انجام می شود و لازم است بعد از پرکردن فرم مربوطه منتظر تماس همکاران بنده باشند، همچنین در قسمت‌هایی هم که نیاز به مراجعه حضوری هست، مدیران و کارکنان در شهرداری منطقه چهار آماده خدمت‌رسانی هستند.

سرپرست شهرداری منطقه چهار در پایان از شهروندان خواست که تاحد ممکن از مراجعه غیرضروری به شهرداری پرهیز کنند تا وضعیت شهر همدان به حالت عادی برگردد.

 
     
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١ کاربران آنلاین :
۲۶۵,۲۹۹ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت خدمات شهری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شهرداری منطقه یک
شهرداری منطقه دو
شهرداری منطقه سه
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
خدمات و سرویس ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان