Sat July 31, 2021   |   شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
 
 
  تاریخ انتشار : ١۴٠٠/٠٣/٣١ تعداد بازدیـد : ٣۵   بازگشت
 
 
 


مدیر شهرداری منطقه چهار:


اتمام زیرسازی و آسفالت معابر اطراف پارک پدر با 14 میلیارد ريال اعتبار

 

 

مدیر منطقه چهار شهرداری همدان گفت: با اتمام ساخت‌وسازها در اطراف پارک پدر، مهستان 8 و 10 با 14 میلیارد ريال اعتبار زیرسازی و آسفالت شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، مجید شاکری گفت: شهرک فرهنگیان یکی از شهرک‌های مهم شهر همدان است که جمعیت زیادی را در خود جا داده و در سال‌های گذشته رشد و توسعه خوبی داشته است به‌طوری که شهرداری منطقه چهار توجه ویژه‌ای به بهسازی و اجرای پروژه‌های جدید در این شهرک دارد.

وی گفت: زمین‌های خاکی قابل توجهی در حاشیه این شهرک وجود دارد و افزایش ساخت و سازها در این قسمت‌ها موجب توسعه و گسترش هر ساله شهرک فرهنگیان شده که به مرور زمان در برنامه زیرسازی و جدول‌کشی قرار خواهد گرفت.

مدیر شهرداری منطقه چهار با اشاره به احداث پارک پدر در سنوات قبل گفت: این پارک موجب رونق آپارتمان‌سازی شده بود که با اتمام ساخت و سازها در کوچه‌های مهستان 8 و 10 همکاران بنده در واحد فنی و عمرانی اقدام به زیرسازی و آسفالت این دو معبر کردند.

شاکری گفت: فعالیت عمرانی این پروژه از روزهای آغازین خرداد ماه شروع و با 500 تن مصالح، 6 هزار مترمربع از حاشیه این پارک زیرسازی شد.

مدیر شهرداری منطقه چهار گفت: با اتمام زیرسازی این دو معبر، روکش آسفالت مهستان 8 و 10 آغاز و با فعالیت بی‌وقفه 1000 تن آسفالت پخش شد که امیدواریم موجب آسایش و ایمنی شهروندان را در این محدوده فراهم آورد.

وی با اشاره به اینکه مبلغ 14 میلیارد ريال از محل درآمدهای شهرداری منطقه چهار صرف زیرسازی و آسفالت این دو معبر شده گفت: تلاش همکاران بنده برای ارتقای سطح زندگی شهروندان و سطح رضایت عمومی است و لازم است شهروندان نیز در مقابل شهرداری را در این مسیر یاری کنند.

شاکری با اشاره به اینکه در اطراف پارک پدر همچنان معابر خاکی وجود دارد و شهروندان خواستار آسفالت هستند گفت: باید صبر کرد که ساخت و سازها در این معابر به اتمام برسد وگرنه انجام آسفالت با این همه هزینه‌های گزاف موجب فرسودگی و حفاری مجدد و هدر رفت بیت‌المال خواهد شد.

 
     
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٣۴ کاربران آنلاین :
۲۷۰,۱۰۵ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت خدمات شهری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شهرداری منطقه یک
شهرداری منطقه دو
شهرداری منطقه سه
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
خدمات و سرویس ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان