Sat July 31, 2021   |   شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات
 
 
  تاریخ انتشار : ١۴٠٠/٠۴/١۶ تعداد بازدیـد : ٢١   بازگشت
 
 
 


مدیر منطقه چهار شهرداری همدان:


همیاران محلات، گره‌گشای مشکلات شهرداری و شهروندان

 

 

 مدیر منطقه چهار شهرداری همدان گفت: همیاران محلات به عنوان یک پایگاه اجتماعی قوی می‌توانند گره‌گشای مشکلات شهرداری و شهروندان باشند.

مجید شاکری در همایش همیاران محلات که روز گذشته در تالار قرآن برگزار شد گفت: یکی از مولفه‌های اساسی در توسعه، مشارکت شهروندان در اداره و نگهداری شهر است.

وی گفت: سیاست شهرداری همدان در مبحث همیاران محلات، اتفاق مبارکی است و موجب خواهد شد ارتباط شهروندان با بدنه شهرداری نزدیکتر و محکم‌تر شود.

مدیر منطقه چهار شهرداری همدان اظهار کرد: براساس نظرسنجی، آسفالت معابر و پیاده‌روسازی در اولویت خواسته شهروندان است و از همیاران می‌خواهم در کنار خواسته‌های بحق شهروندان، پیشنهادهای کلان و فراتر از کوچه و محله نیز ارائه دهند که قطعا موجب پیشرفت همه‌جانبه شهر همدان خواهد شد.

وی تصریح کرد: اگر شهروندی احساس تعلق خاطر به شهر داشته باشد بسیاری از مشکلات بوجود نخواهد آمد ولی اغلب ناهنجاری‌های شهری مربوط به همین عدم علاقه و تعصب به شهر است.

شاکری ضمن تاکید بر اینکه حفظ و نگهداری شهر امری بسیار مهم است، گفت: تفاوت اساسی شهرداری با سایر نهادها این است که شهرداری متعلق به شهروندان است و اثر آن را هر روز در زندگی روزمره خود می‌بینند بنابراین نباید شعار «شهر ما خانه ماست» تنها در حوزه بهداشت پیاده شود بلکه در ابعاد دیگر زندگی شهرنشینی می‌تواند تسری پیدا کند و تاثیر مثبت بگذارد.

مدیر منطقه چهار شهرداری همدان در پایان گفت: همیاران محلات یک پایگاه اجتماعی قوی برای کمک دوسویه به شهروندان و شهرداری است و به عنوان یک رابط می‌تواند این تعلق خاطر را بین شهر و شهروندان بیشتر کند و مشکلات شهری را با اولویت بندی و هم‌اندیشی برطرف کنند و در نتیجه آینده‌ای بهتر برای همدان رقم بخورد.

 

 
     
 
 
 
 
 
 
© 2010 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۵ کاربران آنلاین :
۲۷۰,۱۱۱ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
معاونت شهرسازی و معماری
معاونت فنی و عمرانی
معاونت خدمات شهری
معاونت حمل و نقل و ترافیک
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شهرداری منطقه یک
شهرداری منطقه دو
شهرداری منطقه سه
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
خدمات و سرویس ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان